Działka inwestycyjna, ul. Wojska Polskiego

Wojska Polskiego, Augustów, podlaskie

  • 1 198 340 zł
  • 9 218 m²
  • 130 zł/m²

Zdjęcie

Wioletta Murszty...

Skontaktuj się

Działka inwestycyjna, ul. Wojska Polskiego

Wojska Polskiego, Augustów, podlaskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

1 198 340 zł

9 218 m²

130 zł/m²

Działka inwestycyjna, ul. Wojska Polskiego

Zaktualizowane: 11 maja 2026

1 198 340 zł 9 218 m² 130 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 1 198 340 zł (130 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: inwestycyjna, 9 218 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 222m; szerokość: 45m; teren zróżnicowany
  • Media: prąd

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka w sąsiedztwie stacji Paliw Shell w Augustowie, duży kształtny prostokąt o wymiarach 45 m x 222 m, atutem są dwa wjazdy na działkę. Działka jest w bardzo dobrej lokalizacji pod działalność dla której niezbędny jest dostęp do drogi głównej, z nieutrudnionym dojazdem i dobrą widocznością. Na działkę nie został opracowany miejscowy plan. Na działce prad 50 KW

Agent

Wioletta Mursztyn

600 975...

600 975 142

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Wioletta Mursztyn

600 975...

600 975 142

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości