Działka inwestycyjna Augustów

Augustów, podlaskie

  • 2 285 460 zł
  • 12 697 m²
  • 180 zł/m²

Zdjęcie

Wioletta Murszty...

Skontaktuj się

Działka inwestycyjna Augustów

Augustów, podlaskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

2 285 460 zł

12 697 m²

180 zł/m²

Działka inwestycyjna Augustów

Zaktualizowane: 11 maja 2026

2 285 460 zł 12 697 m² 180 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 2 285 460 zł (180 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka rolna, na którą został uchwalony miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, planowane przeznaczenie działki to produkcja i usługi. Działka znajduje się przy drodze na Warszawę.Możliwość dokupienia większej powierzchni.

Agent

Wioletta Mursztyn

600 975...

600 975 142

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Wioletta Mursztyn

600 975...

600 975 142

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości